logo
Çağrı Merkezi;
05387920965
Bize Yazın;
info@evinizebakici.com

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Evinize Bakıcı firması olarak sahip olduğumuz ve kuruluş aşamasından bu yana benimsediğimiz değerleri, misyon ve vizyonu sizlere en iyi şekilde yansıtmak bizim en temel gayelerimizdendir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışı, alanında uzman ve profesyonel ekip desteği en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bizleri tercih etmeniz için aradığınız sebepleri sizlere gururla sunmaktan son derece mutluyuz.
Deneyim
Kuruluş  aşamasından bu yana ekibimizin en yoğunlaştığı noktalardan biri de tecrübeli personel ve bakıcı teminidir. Ev temizliğinden hasta bakımına; oyun ablasından restoran destek elemanına kadar bünyemizde bulunan tüm hizmetler için alanında eğitim almış profesyonel kişilere sahibiz. Sahip olduğumuz geri bildirimler ve referanslar bunu sizlere net bir şekilde gösterebilmemiz için en ideal yollardan biri. 
Nitelik Hizmet Anlayışı
Ekibimizle beraber sizlere en ideal çalışanı bulmak için sistem üzerinden detaylı bir değerlendirme taraması yapıyor; aynı zamanda aradığınız özelliklerle uyuşmasına özen gösteriyoruz. Bu şekilde %100 oranına yakın bir memnuniyet sonucu çıkıyor karşımıza. Hasta bakımı, çocuk- bebek bakımı, yaşlı bakımı, oyun ablası, destek elemanı gibi birçok hizmet alanında net ve nitelikli sonuçlar elde edebiliyoruz.
Geri Bildirimler ve Referanslar
Evinizebakici.com sayfamızdan da görüntüleyebileceğiniz şekilde, referans sistemimiz bulunmaktadır. Referans sistemi, sahip olduğumuz hizmet alanlarına göre kategorilenmekle beraber, elemanlarımızın ve firmamızın geri bildirimlerinin ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz. Üstelik yorumların hepsi %100 gerçek müşterilerimize aittir. Dilerseniz hizmetlerimizden yararlanan ya da yararlanmakta olan müşterilerimize danışabilir, doğrudan bilgi alabilirsiniz. 
7/ 24 Destek
Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetler yalnızca başvuru ve sonuçlanma aşamasından ibaret değildir. Sağladığımız hizmet sonrasında da 7/ 24 yardımınıza koşuyoruz. Personellere ilişkin soru ya da sorunlarınız, aldığınız hizmet kısa süreli ise buna dair düşünceleriniz ya da önerileriniz hakkında yakından ilgi sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan müşteri hizmetleri servisi hem e- posta adresi hem de telefon numarası üzerinden sizlere destek sağlamaktadır. Evinizebakici.com üzerinde yer alan iletişim sekmemiz üzerinden tüm detaylara erişebiliyorsunuz.
Gelişen ve Yenilenen Anlayış
Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir oluşum olarak, kendimizi bu alanda daha da geliştireceğimize inanıyoruz. Bu yüzden sizlerin görüşlerine her zaman değer veriyor, dikkate alıyoruz. Yanı sıra gelişen durumlara ve anlayışlara karşı da her zaman güncel olmaktan yanayız. Bu şekilde personellerimizin eğitimlerini ya da bakım sırasında bakıcılarımızın sahip olduğu materyalleri geliştirip değiştirebiliyoruz. 
Eğitimli ve Güvenilir Personeller
Eğitim en önem verdiğimiz konulardan biri. Gelişen ve değişen bir anlayışa sahip olmamız bu noktada da çok etkili. Yanı sıra, piyasadaki en hassas noktalardan biri olan güven ise bizim misyonumuz başında geliyor. Yaşlı bakımı, çocuk bakımı ya da diğer VIP hizmetler fark etmeksizin tüm hizmetlerimizde alanında uzman ve gerekli eğitimlerini tamamlamış kişiler çalışmaktadır. Ayrıca, son derece güvenilir ve nitelikli çalışanlar seçtiğimizi de belirtebiliriz.