logo
Çağrı Merkezi;
05387920965
Bize Yazın;
info@evinizebakici.com

Vizyon & Misyon

Misyon ve Vizyonumuz
Evinizebakici.com oluşumu olarak, hizmet sektörü içerisinde öncü firmalardan biriyiz. Sahip olduğumuz bu girişim ile, müşterilerimize güvenli ve garantili bir destek sunmaktayız. Firma olarak kuruluş aşamasından bu yana benimsediğimiz ana kavramlar arasında, kalite, güven, destek ve nitelikli çalışma bulunuyor. Bu kavramlarla %100 örtüşecek şekilde çalışmakta olduğumuz için büyük onur duyuyoruz. Tabii ki müşterilerimizden aldığımız geri dönüş ve referanslar da bizim en önemli değerlerimiz arasında.
Misyonumuz
Evinizebakici.com olarak, hizmet sektörü içerisinde güvenli ve kaliteli hizmet sunmak en birincil hedeflerimizdendir. İstanbul merkezli olarak hizmet veren firmamız, tüm rakiplerine örnek olmayı amaçlayarak %100 güven anahtar kelimesi ile yola çıkmıştır. Yaşlı ve hasta bakımı, çocuk ve bebek bakımı şeklindeki son derece hassas konularda garantili, kaliteli, profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olarak müşterilerimizin her daim memnun olmalarını sağlamak kuruluş amaçlarımızdan biridir. Başvuruda bulunan müşterilerimizin, istekleri ile yüksek oranda uyuşan personelleri sistem üzerinden belirlemekteyiz. Bu şekilde en doğru match oranına sahip firmalardan biriyiz. Aldığımız geri bildirimler ve sahip olduğumuz referanslarımız da bunu kanıtlar niteliktedir. Misyonumuzun en temel taşlarından biri de, hizmet politikamız. Politikamız gereği sizlere eğitimli, nitelikli ve alanında uzman görevlilerle hizmet sunmak en büyük amacımız. Böylece, memnun kalma oranı da istediğimiz düzeyde artış göstermektedir. Bu nedenle hizmet sonrası da sizlere %100 destek sağlamaktayız. Herhangi bir soru ya da sorun durumunda  da desteğimizi devam ettirmeyi misyonumuzun ilk maddeleri arasına aldık.
Vizyonumuz
Hizmet sektörü içerisinde vermiş olduğumu geniş çaplı hizmetin, diğer firma ve oluşumlara da örnek olması önem verdiğimiz konulardan biridir. Hizmet anlayışımız içerisinde yalnızca müşterilerimizi memnun etmek değil, aynı zamanda sektörün de olumlu yönde etkilenmesini sağlamak vardır. Sektörümüzün gelişmesi demek, bu alanda çok daha kuvvetli bir yapılanma olmasını sağlayacaktır. Bu sayede potansiyel müşteriler de bu hizmet türünden yararlanma konusunda çekimser kalmayacaklardır. Eş zamanlı olarak, içerisinde yer aldığımız piyasanın performans ve yapılandırma bağlamında da gelişmesi en büyük hedeflerimizden biridir. Bu şekilde hem bizler hem de diğer rakiplerimiz bir üst seviyeye daha kolay bir şekilde çıkabiliriz. Firmamız şu anda bulunduğu konumdan memnun olmakla beraber, uzun dönemde gelişmelere ve yeniliklere uyarak her daim en üst aşamaya geçmeyi hedeflemektedir.
Hizmet anlayışımız gereği, tüm kullanıcılarımız eşit haklara sahiptir ve hakları çerçevesinde tüm konularda talepte bulunabilirler. Evinize Bakıcı oluşumu olarak her zaman için hak ve hukuktan yana olduğumuzu gururla belirtmekteyiz. Bu kapsamda, tüm firmaların da aynı özveri ve adil olma anlayışı ile müşterilerine yanaşması bağlamında bir örnek olmayı umut etmekteyiz. Temsil ettiğimiz seviyenin her zaman için bir öncü olması da en önemli gayelerimiz arasında yerini almaktadır. Yalnızca firmamızın değil, sektörümüzün gelişmesi de önemlidir.