logo
Çağrı Merkezi;
05387920965
Bize Yazın;
info@evinizebakici.com

Hakkımızda

Hakkımızda
Evinize Bakıcı oluşumu olarak, uzun süredir bu alanda çalışan bir ekip tarafından sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşlı ve hasta bakımından bebek ve çocuk bakımına kadar birçok alanda sizlere gerekli özveri ile beraber hizmetlerimizi sunmaktayız. Sitemiz sayesinde, tek bir adres üzerinden tüm bu özel hizmetlere erişebiliyorsunuz. Firmamızın merkezi ise Fatih, İstanbul’da bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden tüm imkanlardan yararlanabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri hattını kullanarak da talep de bulunabiliyorsunuz. Evinize Bakıcı sitesi olarak, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmak bizim en önemli amaçlarımızdan biridir. Referanslarımızla da sizlere kanıtladığımız üzere, son derece güvenilir bir ekip ve personele sahibiz. Profesyonel personel desteği almak isteyen herkes için 7/  24 hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimiz
Evinizebakici.com adresi olarak, dört ana kategoride müşterilerimize destek vermekteyiz. Yaşlı ve hasta bakımı, temizlik ve yemek personeli, bebek ve çocuk bakımı ve VIP hizmetler şeklinde. Tüm hizmet alanlarımız için herhangi bir tereddüt yaşamadan talep verilebilmektedir. Bilindiği üzere, hasta bakımı en hassas konulardan biridir. Bu nedenle muhakkak profesyonel ve sağlık alanında bilgisi olan uzman kişilerce gerçekleştirilmelidir. Firma olarak, bu konuda hem özverili ve sabırlı hem de bilgili ve uzman kişilerle anlaşmalıyız. Müşterilerimizin şartları doğrultusunda bakıcı personel seçeneklerinde gerekli filtrelemelerini yapıp sonuca varmaktayız.
Önemli bakım türlerinden biri olan, bebek ve çocuk bakımı için maalesef sektörde bilinen birçok olumsuz örnek var. Firmamız tüm bu ön yargıları silmekte ve %100 güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Aynı şekilde, yemek ve temizlik konusunda destek elemanı olarak da hizmet sağlamaktayız. Güvenilir, temiz, kaliteli hizmet veren ekiplerimiz evinizde talep ettiğiniz tüm işlemleri yerine getirmektedir. Ev çalışanları için yatılı ya da belirli günler hizmet alınabilecek şekilde imkanlar sunmaktayız.
VIP Hizmetlerimiz
Özel hizmetlerimiz kapsamında biraz daha spesifik konular bulunmaktadır. Karı- koca şeklinde beraber çalışan yatılı personeller, yabancı dil öğretmek için çocuk bakıcılığı yapan kişiler, villa ya da benzeri büyük çaplı yapılar için vale, bahçıvan, asistan, karşılama personeli gibi ekipler ve otel ve restoranlar için destek elemanları VIP hizmetler kapsamında yer almaktadır. Geçici ya da dönemsel olarak restoran ve otellere personel alımı son derece hassas bir konudur. Hem sabit ekibe uyum sağlamak hem de kaliteli bir servis sunmak önemli. Ekibimizde yer alan tüm çalışanlar eğitimlerini tamamlamış uzman kişilerden oluşmaktadır.
Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz, %100 güvenilirdir. Müşterilerimiz herhangi bir sorun yaşamadan tüm destek sürecini tamamlayabilirler. Deneyimli ve referanslı elemanlarımız aracılığıyla işe alım sonrasında da müşterilerimizden olumlu yorumlar almaktayız. Özellikle en dikkat ettiğimiz konulardan biri olan bebek ve çocuk bakımı kapsamında dil bilen eğitimli personel veya oyun ablası gibi nitelikli çalışanları sizin hizmetinize sunmaktayız. İletişim numaralarımız üzerinden erişim sağlayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.